Почетна Забава Медиуми Џулија Робертс- ѕвезда што сеуште силно свети

Џулија Робертс- ѕвезда што сеуште силно свети

165

Популарната Холивудската ѕвезда Џулија Робертс , со цел свој сјај с епојави на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Торонто. Таа на фестивалот го промовираше новиот филм „ Ben Is Back” и уште еднаш покажа зошто со право во последните две децении ја сметаат за една од најубавите актерки на светот.

Беспрекорна линија со едноставен црн фустан беа нејзиниот забележлив стајлинг која покрај своите 50 години зрачи со убавина.