Неделна астро приказна – од Вага до Риби -20-27 август

ВАГА  Работа Вашата финансиска состојба се подобрува од повеќе страни и воглавно имате само добитоци, без многу трошоци .Се е добро во ова ваше животно поле...

Астро неделна приказна 20 -27 август – Овен до Девица

  ОВЕН Работа Оваа недела деловните планови ќе ви одат од рака, а тоа ќе се одразува позитивно на вашата финансиска состојба. Време е и вам да...

Неделна астро приказна- од Вага до Риби -13-20 август

  ВАГА  Работа Добро позиционираниот Јупитер во вашето прво поле објавува одлични планови и добра реализација. Промените се можни, но моментално не се препорачуваат за ретроградна Меркур...

Астро неделна приказна 13 -20 август – Овен до Девица

 ОВЕН Работа Немојте да бидете вознемирени поради тешкотиите со кои се соочувате, бидејќи неделата започнува со Месец во вашиот знак, за да можете да се справите...

ХОРОСКОП ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ- ОД ВАГА ДО РИБИ

  08.08.2018- денот на трите осумки и кога Венерата го почна своето триесетдневно патување во Вага. Кој помалку кој повеќе ќе го почувуствува влијанието на...

МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА АВГУСТ – ОД ОВЕН ДО ДЕВИЦА

   ОВЕН Работа Август е знак на драма и знаење дека луѓето не секогаш се однесуваат на начинот на кој тие се чувствуваат или  се очекува од...

Месечен хороскоп за АВГУСТ

АВГУСТ- месецот на лавот во првите три недели, кој потоа галантно ќе и го предаде сонцето на ДЕВИЦАТА, ќе ве прави смели и решителни....

Втор дел – Астро приказна од плажа – 23-30 ЈУЛИ –...

  23 ЈУЛИ ДО 22 АВГУСТ - Време на хороскопскиот знак ЛАВ. Во исто време период кога сонцето најсилно свети, во средината на летото го започнува...

Астро приказна од плажа – 23-30 ЈУЛИ – МЕСЕЦОТ НА...

23 ЈУЛИ ДО 22 АВГУСТ - Време на хороскопскиот знак ЛАВ. Во исто време период кога сонцето најсилно свети, во средината на летото го започнува...

Летна астро приказна – Карактеристики на хороскопските знаци

За неделата од 16-23 јули, кога сонцето ќе го заврши своето годинешно патување во РАК и ќе се подготвува да влезе и следните 30...

Последни објави

Временска прогноза

Skopje,mk
clear sky
8.9 ° C
9 °
8.9 °
66 %
1kmh
0 %
Tue
12 °
Wed
8 °
Thu
8 °
Fri
8 °
Sat
5 °