video

ХИТ НА НЕДЕЛАТА- Антонија Гиговска „Никогаш не вели никогаш“-победник на...

Антониа Гиговска „Никогаш не вели никогаш“-победник на „Макфест 2018“ Хит на неделата 14-21 октмовсти на www.kulturno.mk
video

Хит на неделата – Leonard Cohen -Танцувај со мене до крајот...

За последната недела на летото 2018-то, „Танцувај со мене до крај на љубовта“ и единствениот Леонард Коен. Танцувајте на последните летни сончеви зраци за оваа...

Последни објави

Временска прогноза

Skopje,mk
clear sky
13.6 ° C
15 °
12.8 °
33 %
1.9kmh
0 %
Fri
15 °
Sat
15 °
Sun
16 °
Mon
17 °
Tue
11 °