video

ХИТ НА НЕДЕЛАТА- Антонија Гиговска „Никогаш не вели никогаш“-победник на...

Антониа Гиговска „Никогаш не вели никогаш“-победник на „Макфест 2018“ Хит на неделата 14-21 октмовсти на www.kulturno.mk
video

Хит на неделата – Leonard Cohen -Танцувај со мене до крајот...

За последната недела на летото 2018-то, „Танцувај со мене до крај на љубовта“ и единствениот Леонард Коен. Танцувајте на последните летни сончеви зраци за оваа...

Последни објави

Временска прогноза

Skopje,mk
overcast clouds
3 ° C
3 °
3 °
86 %
1kmh
90 %
Mon
2 °
Tue
2 °
Wed
1 °
Thu
1 °
Fri
-0 °