video

ИНТЕРВЈУ НА НЕДЕЛАТА- ДЕТСКАТА ТЕЛЕВИЗИСКА ПРОГРАМА НЕКОГАШ И ДЕНЕС

сабота,14 април 2018 За телевизиската програма за деца со  М-Р ТАТЈАНА ГОГОСКА, автор и комуниколог Покрај интернетот кој зема се поголем и поголем замав во денешницата, сепак...

Последни објави

Временска прогноза

Skopje,mk
broken clouds
-3 ° C
-3 °
-3 °
73 %
1kmh
75 %
Wed
2 °
Thu
-1 °
Fri
-3 °
Sat
0 °
Sun
-3 °