„СОНЦЕ И ЉУБОВ„ – Рецитал на Благој Нацоски вечерва во МОБ

  Вечерва со почеток во 20:00 часот, на големата сцена на Македонската опера и балет љубителите на музиката ќе може да го проследат соло-рециталот на...

Последни објави

Временска прогноза

Skopje,mk
clear sky
6.4 ° C
7 °
6.1 °
70 %
2kmh
0 %
Wed
14 °
Thu
14 °
Fri
15 °
Sat
16 °
Sun
16 °