Репортажа на неделата – Овој пат помалку познати привлечни дестинации-СЕНТ МИШЕЛ

Сент Мишел, планина ни на копно ни на море. Една од првите градби ставени во листата на светското богатство на Унеско (во 1979 година) е...

Последни објави

Временска прогноза

Skopje,mk
overcast clouds
14 ° C
14 °
14 °
54 %
9.8kmh
90 %
Tue
14 °
Wed
14 °
Thu
16 °
Fri
18 °
Sat
7 °